Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem érzékel a billentyűz...

Okos Gábor kérdése:

Miért nem érzékel a billentyűzetem 3nál több gombot?

Figyelt kérdés

A múlt héten vettem egy Hama Urage Exodus Marco² billentyűzetet.

Az a problémám vele, hogy egyszerre 2 billentyűnél nem enged többet, tehát tegyük fel, le nyomom a W-t az A-t és a shiftet, akkor a shiftet vagy akármilyen harmadik billentyűt már nem érzékel, mintha nem is nyomnám.

Ki lehet ezt valahogyan küszöbölni?

Ha igen, akkor hogyan?



2020. jan. 20. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mihez kell ennyit lenyomni egyszerre?
2020. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ctrl+alt+del Ennél többet minek érzékeljen?
2020. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Több, mint valószínű, hogy hardveres limitáltság. Viszonylag sok negatív kritikát lehet olvasni róla, nem ártott volna utánaolvasni. Online rendelted? Akkor visszaküldheted még.
2020. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4-5-nél többet egyik sem érzékel

3 mondjuk kevés, ha ennyit tud az azért nem jó.


macintoshon vannak 4 billentyűs kombinációk és használom is őket, úgyhogy zavarna nem kicsit

2020. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát például a játékok nagy részében több gombot nyomsz egyszerre, és elég idegesítő az, ha nem jó egy billentyűzet arra, amire vetted.

Vannak még kis érdekességek vele, pl: ctrl+shift+esc gyorsparancsot rövid shifttel nem is tudok használni, míg a hosszúval igen (érdekes módon ez az egy három gombos gyors parancs működik).

Nagyrészt az én hibám, nem néztem utána a véleményeknek, pedig máskor az is benne van a folyamatban.

2020. jan. 20. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha online rendelted, mehet vissza 14 napon belül.
2020. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!