Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Összetudom kapcsolni az xbox...

Összetudom kapcsolni az xbox 360 arcade-mat a samsung házi mozi rendszeremmel?

Figyelt kérdés
most vettem egy xbox 360 arcadot, és szeretném hogy a játékok hangja a házimoziból szóljon, ez megoldható?
2010. júl. 26. 17:38
 1/6 anonim válasza:
Hát a házimozit összekötöd a TV-vel, a TVre meg kötöd a boxot. Nekem így van a ps3am, bár az csak 2.1es rendszer, és sima jack dugós.
2010. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha 5.1 et vagy 7.1 et akarsz akkor vagy a tv-d legyen többcsatornás vagypedig speciális kábelt kell venned ami leválassza a tv ről a hangot rca-ra
2010. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fkris ***** válasza:

1.

Venned kell HDMI kábelt,amihez adnak audióadapter.

Abba veszel vagy optikai vagy komponens kábelt(piros fehér)

2.

Bedugod a HDMI kábelt a TV be, az átalakítót a boxba,majd a kábelt(vagy optikai vagy komponens,ez attól függ hogy mien bemenet van a házimozid hátulján) beledugod.

Átállítod a házimozit hogy külső jelről sugározza a hangot(lehet h teljesen rossz a megfogalmazásom).

2010. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, egy kicsit zavaros :S a HDMI kábellel kötöm össze a tv-t és az xboxot, vagy a tv-t és a házimozit?
2010. júl. 26. 19:34
 5/6 anonim válasza:

bocs de én magamból indulok ki mert nincs még a közelemben se HDTV amihez kelelne a HDMI szal: rca sárga vezetékét a tv sárga lukába pirosat a házimozi piros input csatlakozojába fehéret meg a házimozi fekete inputjába :D


vagy a box minden dugóját a tv-be dugod normálisan aztán a házimozi inputját scart csatlakozóval rákötod a tv-re... kész :D

ja és persze a házimozit beállítod valamilyen ProLogic2-re (én az alapot vagy a Matrix-ot ajánlom) mivel ez így csak stereo ami ugye nem 5.1 de így legalább csinál valami ál 5.1-et szal a minimális térhatás meglesz :D


jaaaaj, de nagy bajom lesz ha egyszer nekem is lesznek ilyen HD cuccaim + 1 boxom meg egy házimozim...

2010. júl. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösziköszi! megvan, am alapból 5.1be rakja (elég durva így cod6ozni :P) köszi még1szer!
2010. júl. 27. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!