Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy működik a parabola antenna?

Hogy működik a parabola antenna?

Figyelt kérdés
Teljesen laikus vagyok a témában. Ez is előfizetéses alapú, vagy egyszer megveszem a parabolát és ingyen nézek tv-t életem végéig? Ki szereli és állítja be? Hogy működik ez az egész történet?
2020. okt. 25. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak előfizetéses és vannak ingyenes adások is, hasonlóan a felszíni sugárzáshoz.
2020. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és mi a különbség? A csatornák száma?
2020. okt. 25. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A parabola antenna,a jelek vételére alkalmas.

A "jelek" tartalmát kódokkal titkosítják.

Ha előfizetsz egy műholdas szolgáltatást nyújtó szolgáltatónál csomagokra,

az előfizetés tartalmában szereplő csatornák kódjait feloldó előfizetői kártyát kapsz,amit be kell helyezned a műholdvevő (parabola) vevőkészülék erre kialakított részébe.

2020. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyiség, minőség is eltér a földi és a műholdashoz között.


Megveszed a parabolát, felteszed a megfelelő helyre, fejet beállítod.

Én a music channel csatornához szoktam igazítani a parabolát, mert ha ott jó a jelszint, akkor nagyjából mindenhol jó.


Több száz műhold van elhelyezve a föld körül, egy közös bennük hogy mind az egyenlítő mentén van.


Minőségi antennával a Föld görbülete miatt, 0.8West-től(ez thor műhold az a upc van),a 39East-ig tudod fogni a műholdakat.


A legtöbb csatorna sajnos nem ingyenes, tehát szabadon nem tudod nézni.

2020. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az antenna egy fém lavór, ami az egboltrol jovo jeleket egy pontba koncentrálja így a rádió vevő fej értelmezhető erősségű jelet kap
2020. okt. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer megveszed, akkor az ingyeneseket ingyen nézed. Hogy meddig azt nem tudom mert néha lesz új ingyenes néha nem. A lyngsat.com on a lista


Ki szereli? Józsi , Pista, Béla, de Kata Klára is megteheti, aki nem fél a magasban, bár nem kell magasra tenni.


Ki állítja be ? Ugyanezek , de lehet hogy ebben János jobb , de zsoltot is ismerek aki már állította be


A működését előző posztban leírtam . Ha kell részletesebben a Google a barátod

2020. okt. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!