Lakai1 kérdése:

Hogy lehetne kiküszöbölni?

Figyelt kérdés
Az autómban beszereltem egy fedélzeti kamerát, viszont mikor bekapcsolom nagyon zavarja a rádiót. Az áram ellátását a szivargyújtó áramellátására kötöttem természetesen biztosítékot közbeiktatva. Előre is köszönöm.

2020. dec. 5. 21:33
 1/4 anonim válasza:
Csak konkrétan rádió hallgatáskor ( tehát az antennát zavarja ) vagy egyébként is zavarja a fejegységet? Elöl-hátul van kamera? Hol van az autóban a rádió antennája? Bizonyos kocsiknál a hátsó ablakfűtéssel egyben van az antenna, ha van hátsó kamerád, amit a hátsó szélvédőre raktál fel és az antennád is ott található, akkor az esetlegesen rosszul szigetelt hátsó kamera okozhatna "gerjedést".
2020. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia. Mikor bekapcsol a kamera egyből hallható a jelromlás, és még a állomások keresését is zavarja szerintem mert sokkal többet és sokkal gyorsabban talál csatornákat, ha kikapcsolom. Még úgy is van különbség, hogy be van kapcsolva a kijelző vagy nincs. Elől hátul van kamera, ami tolatáskor tolatókameraként működik,és a rendszámtábla világításnál vezettem ki végig a burkolat alatt. Az antennám az elől van a szélvédő fölött. Próbálkoztam már antenna jel erősítővel ami talán valamit javított a dolgon. Amúgy az autó egy 2004 es Mazda 2 DY.

Köszönöm a segítséget.

2020. dec. 6. 17:28
 3/4 anonim válasza:
Első vagyok, ötletem sincs ilyen formában, hogy mi lehet a hiba. Továbbra is azt gondolom, hogy valami kábel szigeteltségi probléma lehet a gond, nem tudom miért zavar be.
2020. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor majd végig járom.
2020. dec. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!