Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Aptx HD Bluetooth fejhallgató...

Aptx HD Bluetooth fejhallgató transzmitter, hi-fi audiophile?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 15:58
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Adott egy dedikált fejhallgató erősítő, és egy aptx HD Bluetooth fejhallgató. Az erősítő nem bluetooth-os, anlóg kimenetek vannak rajta. 2 db XLR, ez foglalt a végerősítőnek, ami használható, az 6,35-ös jack, és egy kiegyensúlyozott 4-pines XLR. Egy olyan transzmittert-átjátszót keresek, amelyikkel megoldható a zenehallgatás a Bluetooth fejhallgatóval. Alapból a transzmitterek fordítva működnek, vagyis valami bluetooth eszközről, pl telefon lehet meghajtani az erősítőt. Ha valakinek van valami jó ötlete, szívesen fogadom. Csakis audiophile megoldás érdekel. Előre is köszönöm a segítséget.
2021. márc. 17. 16:11
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

"Csakis audiophile megoldás érdekel."


Az remélem megvan, hogy nem létezik ilyen?

2021. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Gondoltam a fiatal szovjet mérnökök tudása már tart ott hogy legyen valami ilyesmi a piacon. Fejhallgatóból már vannak elég jók, csak az átvitelt kellene megoldani. Ha végül nem lesz minőségi megoldás, akkor elengedem ezt az egészet, és maradok a vezetéknél.
2021. márc. 17. 16:41
 4/32 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban utánajártam, és úgy döntöttem elengedem a dolgot. Egyenlőre a kanyarban sincs egyik vezeték nélküli kodek sem a Hi-Res minőségéhez.
2021. márc. 17. 16:53
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem is nagyon lesz, legalábbis rádiós szinte biztosan nem, hacsak túl nem haladja a technológia valami jelenleg nem létezővel... Bár így szorgosan ütögetve a hasamat el tudom képzelni, hogy lehetne full jó lossless 24/192 sztereó streamet lőni ultrahangot modulálva, csak kérdés, hogy a tengerimalac pl mennyire lenne boldog tőle.
2021. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
42%

Ennek adnék egy esélyt a helyedben, gyakorlatilg aprópénz:


[link]

2021. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmire gondoltam első körben. Az alin találtam hasonlót nagyobb hatótávval. Egy próbát megér, cd minőséget ígér, veszteségmentesre meg ott van a kábel. [link]
2021. márc. 18. 21:47
 8/32 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ugyanazzal a chippel van szerelve mindkettő, egy próbát megér, ahogy írtam fentebb.
2021. márc. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Meg is rendeltem, 30 USD nem pénz érte.
2021. márc. 19. 07:08
 10/32 A kérdező kommentje:

"Bár így szorgosan ütögetve a hasamat el tudom képzelni, hogy lehetne full jó lossless 24/192 sztereó streamet lőni"

Most jött le hogy van egy új, UAT nevű Bluetooth formátum ami tudja 24Bit/192kHz-et. És most kötözzön le valaki, mert az a DAC amit rendeltem alapból tudja. Most már csak normális fejhallgatót kéne hozzá nézni ami egyenlőre úgy néz ki lehetetlen küldetés.

[link]

Azt hiszem a megrendelt transzmitternek kell valami más feladatot keresni, vagy megszabadulok tőle ha megérkezik.

2021. márc. 22. 10:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!