Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps4 sokszor akad,van amikor...

Ps4 sokszor akad,van amikor kidob a játék,érezhetően lassabb a rendszer,mi lehet probléma?

Figyelt kérdés

Sokszor magakadnak a játékok,van amikor kidob a játék például a meccskeresésnél,érezhetően lassabb a rendszer is. Volt már,hogy annyira beállt,hogy ki kellet húzni,vagy kikapcsolt és egy ideig nem lehetett visszakapcsolni és a kontroller halványkéken világított.

A probléma 1 hete kezdődött,azelőtt nem volt baja,mi lehet a probléma?



2021. márc. 17. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy alapos takarítás nem ártanak neki.
2021. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1-nél a pont, amúgy én egy gyári visszaállítást is ajánlanék, de ha egyik se sikerül akkor szerviz.
2021. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első körben egy adatbázis újraépítést meg egy takarítást probálnék meg.


[link]

2021. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2021. márc. 18. 06:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ezt még látod!

Nekem is volt ilyen problémám és egyszer elvittem szervizbe újra pastaztatni és kitakaritani ok azért mégis alaposabban megcsinaljak és osszvisz 4500ft öt fizettem és lett egy halk gyors ps em.

2021. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen még látom köszönöm szépen! :)

4500? Az tök jó ár,most már 7500-ért látom a legolcsobbat,de mindegy nem sajnálom érte,mert tényleg megéri. Csak oldják fel a tilalmat jövőhétre,hogy végre eltudjam vinni.

2021. márc. 19. 06:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó is lenne ha már feloldanák!

De örülök hogy tudtam segíteni!

2021. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!