Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fejhallgató volt az,...

Melyik fejhallgató volt az, amit mikor először próbáltatad ki nagyon brutális volt?

Figyelt kérdés

Oké, hülyén fogalmaztam meg. De arra vagyok kiváncsi, melyiknél éreztétek először úgy, hogy ehhez foghatót még nem hallottatok életetekben, annyira jó?


Típust is írjatok, ne csak márkát, mert nézelődök jelenleg. Olyan 2-30K lenne a keret.



2021. márc. 25. 22:46
 1/7 anonim válasza:
100%

Mindig éppen az amit veszek...

logitech, steelseries, razer, kingstone,sennheiser

2021. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sony MDR-XB950APB
2021. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

20-30 ezres kategóriában,sony,jbl,senheiser.

Igazából az a jó,ha személyesen kipróbálod,neked melyik jön be,csak ez most nem lehetséges.

2021. márc. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sennheiser hd 650.


Elég kellemes , igaz a nőm 1 naposan vétlen tönkretette ( erősítő maxra és nem a fején hanem hangfalnak használta) de utána vettem még egyet és azóta is megvan.

2021. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz 30kbol nem jön ki
2021. márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


BRUUUTÁÁÁL!


Lassan 15 éve meg van, úgyhogy használtan is érdemes beszerezni!


A mély-átvitele naggyon dúrva!

2021. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 savanyújóska ***** válasza:
30k alatt nem volt olyan, amúgy Beyerdynamic T70, erősítőről, és AKG K1000, szintén rendesen meghajtva. Sajátom egy ATHM50 (nem x, a régi), azt használtan vettem 30-ért, nem fostam tele a gatyám, de azért azt sem mondom, hogy nem vigyorogtam benne.
2021. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!