Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Android alapú JVC Amazon Fire...

Android alapú JVC Amazon Fire TV-n hogy tudom engedélyezni az USB Írás-Olvasást?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy JVC TV-m, amazon fire tv rendszerrel.


Mint kiderult a fire tv rendszer android alapu, talan 9-es az alapja, DE nem tudod ugy hasznalni mint egy androidot.


Azonban a Fire tv store-bol letoltheto egy app, amivel tudsz letolteni apk file-okat, es telepiteni is tudod oket.


Mukodnek is, leszedtem kulonbozo jatekot, programot es mukodnek.


Leszedtem egy transmission torrent kliens apk-t is, mukodik kivaloan, viszont csak a belso tarhelyre enged letolteni.


Ha az usb-t kivalasztom, azt irja nincs engedelye irni/olvasni.


“persistable write/read permission not granted”


A beallitasokban a programnak pedig adtam engedelyt, hogy hozzaferjen a fileok-hoz, de megsem jo,

Megprobaltam egy “filemanager” programmal, az sem kepes irni a kulso tarhelyre, 3 pendrive-al es ntfs fat32-vel tesztelve.



Barkinek barmilyen otlete?

Koszonom



2021. máj. 6. 20:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!