Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vezeték nélküli Bt fejhallgató...

Vezeték nélküli Bt fejhallgatót keresek, segítség? Lent

Figyelt kérdés

1. Melyik márkát ajánlanátok? Vagyis igazából nem a megjelenés miatt, hanem hogy lehetőleg ne a legdrágább, de azért legyen jó a hangzás, legyen jó ár-érték arányú. Tehát úgy kb 5-20 000e között.


2. Ha nincs a fejhallgatóból kilógó "kábel", akkor is van benne beépített mikrofon? Vagy csak ha van neki külön vezeték?


3. Szerintetek a sima Bt fülhallgató is van ugyanolyan jó minőségű, vagy a hallás károsodás esélye miatt már jobban megéri az egybe fejhallgató?



2021. jún. 21. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Honor Choice True.
2021. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Én elsősorban fejhallgatót keresek, ettől függetlenül persze fülhallgató is szóba jöhet, majd meggondolom. Amúgy a külső zajokat nem szűri jobban a fejes, mint a füles?
2021. jún. 21. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Az új füleseket nem annyira ismerem zajszűrés szempontjából, de alapvetően jobban szűr(t) a fejhallgató. És bocsánat, hogy fülhallgatót ajánlottam fejes helyett, este volt már nekem is.😅
2021. jún. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 "És bocsánat, hogy fülhallgatót ajánlottam fejes helyett, este volt már nekem is"


Semmi gond.


Amúgy józan paraszti ésszel belegondolva persze jobban szűr a fejes.

2021. jún. 22. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!