Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy JBL GO hangszóróm, és...

Van egy JBL GO hangszóróm, és egy ideje nem használtam (kb.1 évet),és most próbáltam feltölteni,de még azt se mutatja hogy tölt. Próbáltam bekapcsolni de semmire sem reagál.Mi lehet a probléma? Köszönöm előre a válaszokat!

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg alig töltéssel hagytad magára, csutkára lemerült, olyan szintre, hogy a töltője hibásnak, rossznak véli és el se kezdi tölteni.

Próbáld meg töltőre tenni és otthagyni akár egy napig is.

Hátha "elkapja".

Ilyenkor kiszedem az akkut, csatlakozó pontjaira töltőáramot rakok, ellenőrzöm az áramot és feszültséget, min. 3,6V-nál mehet vissza a helyére, de ehhez eszközök kellenek..

2021. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!