Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a világ leghangosabb...

Melyik a világ leghangosabb hangfala/hangszórója?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 01:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg egyedi készítés és egy több hangszórós hangrendszer.


De célra terveznek mindent mai napig. Dél Koreának vannak hangszórói amivel az Északi oldalt bosszantják.


Miért rakod a címkék közé, hogy JBL?


Nemegy rossz márka, de nehogy már istenítsd.


Legjobb JBL-re vagy a valaha készített legerősebb hangszóróra vagy kíváncsi?


Bár ilyen nem nagyon van, mivel a te füled is bántaná és zajolna a környezetet is amivel az élővilágot is bántaná. Értelmetlen konstrukció.


Egyébként mesterséges szempontból szerintem a szovjet TSAR bomba volt az 50Mt-jával vagy a Saturn V rakéta.


Cikkek amelyek úgyse elégítik ki a vágyaid:


[link]


[link]

2021. aug. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Wadmalac ***** válasza:
Krakatau robbanása szerintem mindet veri.
2021. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ihazabol csak azert raktam ada a #jbl-t mert az 1 eleg hires hangszorómátka😀
2021. aug. 10. 13:44
 4/13 Wadmalac ***** válasza:
Pár éve láttem hatalmas teljesítményú, plazmaívvel működő hangszórókat, kifejezetten közép-mély nyilttéri hangosításra, kiloamperes betápokkal. Na AZ szól.
2021. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2021. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet, mert a JBL tényleg az egyik legjobb márka, ha nagyon jó minőségű hangzást akarsz, illetve még Sony, Bose, Harman/Kardon, de azért úgy általánosságban más irányba sem rossz a felhozatal, például Trust, Logitech, Magnat, Pioneer, Kenwood, stb.

De a minőség és a hangerő nincs összefüggésben egymással, a hangerő a teljesítménnyel annál inkább, de max. 260 W felett már ott se számíts enget rengető hangerőre! Nem tudom, mennyi a max., én 113 dB-t találtam, viszont a túl nagy zaj nem csak a hallásra káros, 120 dB-től már olyan erősek a hanghullámok, hogy a szervezetedre is veszélyes, ha a közelében állsz! 113 dB-esekből például ezek vannak:

[link]

Viszont ha meg akarod süketíteni magad, és fejhallgató is jó, abból 170 dB a leghangosabb, konkrétan ez az 1 típus, ami ráadásul méregdrága is:

[link]

2021. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó! "Nagyon jó minőségű hangzás" Azért..


A JBL valóban jó, de hangzásra inkább tekintsünk el. Party hangszóró. Annak tökéletes. De jópár JBL-el volt már dolgom. Hangzásban nem annyira jók.

2021. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok hangszotót vrnni se megsüketíteni magam. Csupán kívancsi voltam hogy mrlyik a leghangosabb hangszoró :)
2021. aug. 11. 14:11
 9/13 Wadmalac ***** válasza:
40%
WAS-3000 Acoustic Modulator
2021. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Wadmalac ***** válasza:
56%

[link]


robbanások, repülőgép-hajtómű zaja, hasonló iszonyat erős zajok szimulálására használják.

2021. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!