Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Minek nekem gamer laptop ha...

Minek nekem gamer laptop ha nem használom ki? Inkább adjam el és vegyek helyette egy jobb telefont?

Figyelt kérdés

YouTube videók nézésere használom a laptopot és néha egy multiplayer játékra. Na meg sorozatnézésre, de ez is ritka. Ezen kívül konkrétan semmire és inkább nem is mondom mennyibe került, utólag meg is bántam, hogy ennyi pénzért vettem meg.

Viszont a telefonomat beszélgetésre, Instagramra, zenehallgatásra, sporthoz, olvasásra és stb tehát úgymond felesleges a laptop. Ha eladnám akkor már vennék egy jobb telefont az árából mert jelenleg egy használt iPhone 7-em van és már kezdi megadni magát.

Telefonon is ugyanúgy tudok játszani, YT videókat és sorozatot is nézni csak kisebb a képernyő.

Mit gondoltok? Őszintén. Mit tennétek a helyemben? Nem mintha ez olyan hú de eget megrázó döntés lenne, de nem tudok dönteni mert egyébként szeretem ezt a laptopot csak hát tényleg nem használom ki.



2021. okt. 24. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

hát ha már megvetted akkor ne add el mert csak buksz rajta, révén minden amit kiveszel a boltba már 20-30%al kevesebbet ér mert használt

már kár bánkodni rajta, hagyd meg aztán legalább kiszolgál 10-20évig

telefont meg veszel ha lesz megint pénzed

persze eladhatod te kevesebbért, de akkor ezen is pénzt buksz és csak minimálisat nyersz egy új telefonba fektetve de késöbb majd hiányozni fog a laptop és akkor majd azt kell megint venned

vagy milyen gépet vettél ? 60-75% ért eltudod lehet adni bár ez tényleg csak attol függ mid van

2021. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dell G5 és több, mint 300 ezer volt. Júniusban vásároltam.
2021. okt. 24. 16:02
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hat bukni buksz valoszinu

de garival ujszeruen mindennel egyutt

es ha jofele tenyleg akkor nem olyan sokat


valoban tenyleg sok evig hasznalhatnad, nincs senkid? Gyerekek, elettars

vagyis hogy jobban kilegyen hasznalva, de miert nem fog kelleni kesobb sem?

es azert filmezni is jobb, kesobb mas jatekokra is

netet is jobban atlatni, ha kell valami munkra arra is jobb lesz

eszkozokhoz is (radugdosni tobbmindent konyeben tudsz)


mobil meg tenyleg ha van azt barmikor levalthatod kicsit jobbra majd

2021. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyedül élek. Igazatok van. Végülis sokkal jobban átlátható minden laptopon csak tényleg annyira megbántam ennyi pénzt kiadni érte és lehet nem buknék annyit rajta ha most adnám el főleg, hogy még 3 év garancia is van rajta. Ahogy telik az idő egyre jobban veszít az értékéből sajnos..
2021. okt. 24. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha ragaszkodsz az Apple-höz, szerintem vegyél egy iPad-ot, amíg bírja az iPhone.
2021. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
erre egy iPad a megfelelő választás
2021. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!