Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » RGB led szalag csak fehéren...

RGB led szalag csak fehéren világit, megoldás?

Figyelt kérdés

Nem régibben kaptam ajándékba egy új led szalagot s gondolkodás nélkül feltettem anélkül hogy megnézzném, hogy normálisan működik-e.

Maga a probléma az, hogy miután össze szereltem és elindittotam csak fehér szinbe ég. A led szalagon látható az rgb felirat, ahogy a dobozán is.

A távirányitóval szerintem nincsen gond, megnéztem és felvan töltve maga a szalag is érzékeli, ha szint szeretnék váltani(a kis ledecskék más sorrendbe gyúlnak ki) de csak fehér marad.



2021. dec. 3. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A vezérlő rossz, ki kell cserélni. Szerencsére ezt meg tudod tenni anélkül, hogy magát a szalagot cserélni kelljen, így nem kell leszedni.
2021. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs mese, kell keresned valakit, aki megnézi neked hogy mi a baja.
2021. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!