Milyen nyomtatot vegyek amihez nem olyan drága a patron?

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Légnyomtatót....

Manapság minden patron nagyon drága.

:(

2022. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Nekünk canon nyomtatónk van, szerintem azoknak nem olyan egetrengetően drága a patronjuk.
2022. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szükséges a színes nyomtatás funkció: HP Laserjet mfp15w. 3500ft a toner bele és kb 500 lapra elég
2022. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krwkco ***** válasza:

Nézd meg a tintarendszer weboldalt. Én ott vettem egy felújított Canon-t. Ú.n. CIS tintaadagolóval átalakított nyomtatókat árulnak. 4 külső nagy tartályból mennek a tinták az eredeti nyomtatófejekbe.

Nekem nagyon bevált. 2-3 forint egy A4-es kép tintaköltsége.

2022. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ,a lányomnak fontos hogy színes nyomtató legyen
2022. febr. 12. 09:24
 6/6 puritan ***** válasza:

Az a helyzet, hogy minden tintasugaras nyomtatóhoz irreálisan drága a gyári festékpatron. Az utángyártott patronokat a gyárinak akár a tizedéért is meg lehet kapni, a minősége pedig csak nagyon kicsit, vagy egyáltalán nem marad el az eredetitől. Az új nyomtatókhoz, amiket éppen árulnak a boltban, azonban az utángyártott patron is elég drága, de ahogy telik az idő, és elég sokat eladnak belőle, nagyobb lesz a kereslet a patronokra. Ezért a kínaiaknak már megéri nagy tételben gyártani , és akkor már fillérekért meg lehet kapni.

Az én hat éves Canon nyomtatómhoz 200Ft körül lehet utángyártott patront kapni, az eredeti meg 3000 fölött van. Ebből kell öt darab.


Érdemesebb olyan nyomtatót választani, amibe minden szín külön tartályban van, és nem három színt tartalmazó szines patron van hozzá.

2022. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!