Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Feltöltőkártyás mobilinternete...

Feltöltőkártyás mobilinternetet ajánlana valaki?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hétre kórházba megyek és szeretnék beszerezni egy feltöltőkártyás mobilnetet a laptopomhoz.Keresgéltem a neten, de mindenhol ki kell fizetni ugye a kezdő díjat, vagyis új modemmel kb 10.000 ft-ot.Ennél olcsóbb megoldás nincs?Erre a pár hétre nem szeretnék hűségnyilatkozattal venni.:(
2010. szept. 12. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell hűség,nem kell semmi.

Nekem is a vodás feltöltős van 2 éve használom csak a telefon kell és lehet vele netezni akár számítógépen akár laptopon.

2010. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Bocsi, hogy közbe okoskodok, de lenne egy kérdésem:


én is néztem a vodafonnál 6900 Ft-tól a modem megkapható.


Látam, hogy havi 40 MB ingyenes adatforgalom, ezen túl, sávos díjazás.


Valaki lefordítaná, hogy ez mit jelent??? Ha megveszem a modemet, azon már van egyenleg, vagy azon túl kell még töltenem?


És a gyakorlatban mit jelent ez a 40 MB ingyen? Valamint milyen gyorsan megy le a pénz róla?


Ha pl napi szinten használom , napi 2-3 órát, akkor hetente tölthetem?


Hogy működik?


Köszi előre is.

2010. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Üdv


Ha 40 mega ingyenes, ez azt jelenti, hogy 40 mega adatforgalmad lehet. Tehát amikor megnyitsz egy honlapot, az letöltődik a memóriádba. Ez a letöltődés az adatforgalmad. pl ha egy honlap 1 megás, akkor azt 40 szer tudod letölteni ingyen, utána fizetned kell. Szolgáltatótól függ, hogy előre kell feltölteni a kártyát, vagy utólag számlázzák ki. Ez a 40 mega nagyon kevés, max 2-3 nap, napi 20 perc netezéshez elég, vagy pl 20x megnézheted vele az emiled. Az én adatforgalmam, még rosszabb hónapokon is ezer mega, nem szabad ilyet megvenni, pláne nem hűségnyilatkozattal.

2010. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Akkor kérhetnék egy tanácsot!


Mit érdemes venni laptophoz, notebookhoz, amihez nincs hűségnyilatkozat, illetve max 2-3 ezerből kijön havonta???


Mit javasoltok?

2010. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Vagy az sem baj, ha van hűségnyilatkozat. Nálam a lényeg az összeg lenne. Nem tudok netre havi 5 ezreket kivenni, de a sulim miatt kell.


Van estleg olyan vezetékes net, ami laptoppal használható, de kijön havi 2-3 ezerből?


Köszi előre is!

2010. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vodásban van feltöltős 3000 Ft ért 1 GB -ot adnak,és nem kell szerződni ,nincs hűség.
2010. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!