Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem nyitja meg a SMART...

Miért nem nyitja meg a SMART TV a lejátszóprogramot?

Figyelt kérdés

Két darab Samsung Smart TV-m van: az egyik UE50RU7402U típusú, a másik UE43TU7002KXXH típusú. Még ebben az évben, február folyamán meg tudtam nézni rajtuk a videa.hu-n bármilyen filmet. Márciustól kezdve mostanáig nem volt időm filmek nézésére az Interneten keresztül. Hanem 2-3 napja folyamatosan próbálkozom azon, hogy a két készüléken a videa.hu-n levő filmeket nézzek, de a következő hibaüzenetet írja ki.

HIBA: a videó lejátszása sikertelen! [VJS_STALLED]

Felette pedig csepp alakú jel van, amelynek belsejében %#@! látható

A televíziók operációs rendszerét frissítettem, de eredményt nem hozott.

Kérdésem: mi lehet a hiba? Mit kell beállítanom a két TV programjában, hogy újra használni tudjam, és a videa.hu-n levő filmeket megnézhessem? (Viszont érdekes, hogy a laptopomon található, ugyanazon házhoz tartozó, ugyanazon jelszóval levő WI-FI-vel viszont tudom nézni a videa.hu filmjeit!)



2022. szept. 1. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a Videa hibája, túl van bonyolítva az oldal, amit egy tévé primitív böngészője nem tud megnyitni, az csak a szabványos videóstreameket tudja. Egy PC sokkal erősebb, többmindenre képes.
2022. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt nézd meg szerintem, hogy össze tudod-e kötni a tv-t egy számítógéppel, hogy a tv csak kivetítőként funkcionáljon - pl. HDMI kábellel.
2022. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!