6-7 éves Samsung Smart tv miért nem játssza le?

Figyelt kérdés

Szóval van ez a tv-nk és ha letöltök mondjuk egy youtube streamet, hogy azon nézzem meg, akkor a 30 fps változatot le is játssza gond nélkül. Viszont 60 fps-nél már nem tudja lejátszani. 100 Hz-es tévének ezt nem kéne tudnia?


Szoftvert nem frissítettem, tök vanilla állapotú az egész 7 éve.



2022. okt. 5. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont az utolsó mondatod miatt: az újabb kodekek, ha esetleg vannak nem települtek.
2022. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez ugyanaz a dolog, minthogy a legrégebbi, első tévéken miért nincs Netflix, csak YouTube, vagy hogy most tavasszal a HBO Go/HBO Max pengeéles váltással (idén, 2022.március 9-én) miért vágott ki egy rakás régebbi TV készüléket az HBO Max-szá vált HBO Go-ból a streamingplatformot üzemeltető HBO.


A technika ma rohamosan, robbanásszerűen fejlődik, a régi tévék meg sajnos tetszik vagy sem, avulnak. Ehhez hozzájön, hogy fogyasztói társadalomban élünk, fel van keltve az igényed, hogy ilyet akarsz nézni (igen, fel van keltve, mert hiszen kérded, hogy miért nem megy, tehát szeretnéd... -a 76 éves Teca néni meg a 87 éves Ottó bácsinak nincs ilyen igénye... rájuk nyilván nem vonatkozik, hisz nem célcsoport)... így megveszed az új tévét.


Amúgy próbáld meg frissíteni. Egy pontos, konkrét, specifikus tévé szériaszámot írhatnál, hogy mi az egész pontos típusszáma. Úgy többet, konkrétabban és személyre szabottabban lehetne segíteni.

2022. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert te 6 éve vetted, lehet az 10 éves technika
2022. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most megnéztem és lejátssza a 60 fps-es videót, ha másik letöltővel szedem le. Valószínűleg az egyik letöltős alkalmazás nem úgy szedte le, hogy a tv-nek tetsszen.
2022. okt. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!