Miért nem tudom egyszerre mindkét fülest csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Egy jbl wave 100 tws bluetoothos fülhallgatóm van, és valami miatt egyszerűen nem tudom egyszerre mindkét fülest csatlakoztatni a telefonhoz. Külön eszközökként érzékeli a bluetooth a két fülest, holott idáig egyetlen eszközkent dobta fel a fülhallgatót és gond nélkül szólt mindkét oldal,de most ha a jobboldalihoz csatlakozom, akkor a másikat nem lehet hallani és fordítva.

Mitől lehet ez? Hogy lehetne ezt megoldani?



2022. okt. 14. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez történt velem egy Hama fülessel, egyszercsak két külön eszköz lett belőle, és azóta is úgy maradt. Szerencsére nekem a telefon engedi, h mindkettő csatlakozzon egyszerre, a laptop viszont nem. :)
2022. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ugyanaz a problémám, csak Skullcandy Sesh Evo fülessel. Két külön eszköz lett, és nem is szól egyszerre. Nem tudom mi lehet a megoldás rá, de a resetelés sem jött be.
2022. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nesze neked Bluetooth fülhallgató, nagyon gagyi találmány. 😂😂
2022. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!