Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV távirányító egyes gombjai...

TV távirányító egyes gombjai csak erős nyomásra működtek.Szétszedtem megtisztítottam,nagyon jó volt,de egy hét után megint csak erős nyomásra működtek,ami nagyon zavaró.Nem időben kapcsolt a keresett csatornára. Valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Elemcsere?
2022. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
[link] Talán megérne még egy próbát, én ezt a spray-t használom évek óta a finomabb elektromos készülékek, érintkezők, potik, stb tisztításához, de a tiszta szesz is megteszi. És persze az említett elemcsere is fontos lehet, az elem érintkezőit is tisztítsd meg.
2022. nov. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mind a két lehetőséget megcsináltam,kontakt spray-vel letisztítottam,elemcsere...mégis?!
2022. nov. 25. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:

A távnak nem csak a paneljét kell letisztítani (én denaturált szesszel csinálom évtizedek óta), az nem elég. A gombokban és az "érintkező korongokon" lecsapódott nedvességet kell tökéletesen eltávolítani. Nedvszívó, nem szöszölő ronggyal szárazra törölni.

Ha az egyes gombokat átnyomod a túloldalra, könnyen kitisztíthatóak.

2022. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

folyt.:

Ha már a gombok érintkezőiről le lett dörzsölve a szénréteg, akkor csak a felújítás segít. Lehet kapni készletet. (érintkező korongok + ragasztó van benne)

2022. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!