Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » M2-es vagy M1-es Macbook Airt...

M2-es vagy M1-es Macbook Airt érdemes venni?

Figyelt kérdés
2015-ös Macbook Pro-m van, ami szuperül funkcionált, de érzem az idejét lecserélni. Macbook airt szeretnék venni, mert arra, amire ezt is használtam tökéletesen megfelel. Két generáció érhető el most a piacon: 2020 M1 és 2022 M2. Az M1 mellett két dolog van: egyrészt 100 ezerrel olcsóbb, mint az M2, másrészt ez az utolsó olyan készülék, ami hozza az Air formát. Szerintetek? Megéri-e ez árát az új Air? Hosszabb időre veszem, mint látjátok, mostani is közel 8 évet használtam.
2022. nov. 26. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
m1
2022. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kollégámnak van M1, és van pár kellemetlen gyerekbetegsége. Én biztos nem fektetnék ilyen készülékbe. Az M2-esnél talán már javították ezeket.
2022. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

Ne soroljam hogy mit kapsz 500-600ezer forintért.


Ennyi pénzért már egy csúcskategóriás Legion 5 pro rtx3060 kapsz vagy pedig egy rog 6800m. De a gaming 3 is lazán odaveri az apple-t.

[link]

[link]

[link]

2022. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék windows-t, mert mint írtam régóta macet használok
2022. nov. 26. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Akkor miért nem ipadot veszel? Ahhoz is jár bill. és ráadásul fele annyiba kerül.
2022. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mert a képernyője kicsi
2022. nov. 26. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

3-as menj innen! Senki sem kiváncsi arra, hogy mennyiért mit lehet kapni. A dedikált vga-d leszívja az akksit 1 óra alatt. Az air meg elmegy két napot. Az általad javasolt ócskaságok 2 év múlva szart sem fognak érni, mert már a 50xx, 60xx-es kártyákat fogják a hozzád hasonló geekek nyomatni. De nem is sorolom, szóra sem érdemes hasonlítgatni ezeket a gépeket egy airhez.


Én az M2-est venném. Jobb a kijelzője, meg még csomó aproság szebb jobb benne és nekem a design is jobban tetszik.

2022. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!