Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tudnék csinálni? Vissza...

Mit tudnék csinálni? Vissza kaphatom még a pénzt?

Figyelt kérdés

Szóval meg karácsonyra rendeltem a gyermekemnek egy alcatel tabletet az Aqua.hu nevű weboldalról. Kipróbálta a fiam, nem ment rajta semmilyen játék állandóan ledobálta.

Aztán felvettem a kapcsolatot az oldallal, visszaküldtem a termeket ahol azt mondtak megjavitják. 1,5 hónapot vártam a “javított” termékre, vissza is küldték a védő csomagolás nélkül. A képernyő megcsikarva, ugyanolyan szar a termék, nem lett semmi se javítva rajta. Szegeny gyermek nem tud játszani semmivel mert pár perc után kidobja a játék. De mindegyik amit próbált.

Mit tehetnék? Nem volt olcsó, 40000 forintom bánta és vagy a pénzt szeretnem vissza vagy egy másik termeket mert ez nem állapot. Ha tudom hogy ilyen a termék ezer forintot se adok érte.

Kerlek aki tudja hova forduljak segítsen. Nagyon fontos, el vagyok keseredve, es nekem igenis sok pénz az az összeg is, nem akarom hogy elússzon.



2023. febr. 11. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a garanciás mosógéppel volt olyan, hogy közel 6 hónapig baxtak kicserélni minden ígéret és elmaradt és megtörtént telefonhívás ellenére. Apám aztán bedurvult, levélben írt nekik, hogy bepanaszolja őket a nem tudom hol, vagy feljelenti őket, nem tudom... Aztán rá két nappal később már hozták az új, 50 ezerrel olcsóbb mosógépünket.


Tudom, ez nem mosógép, de a szitu szerintem ugyanaz. Ha van garancia a termékre, megvan a papír, és ők nem tesznek eleget, te tehetsz ellenük, és jobban járnak, ha inkább újat küldenek, ami működik.

2023. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ilyen esetben írásos panasszal kell élni, erre 30 napjuk van reagálni, ha ez nem történik meg, akkor lehet tobábblépni, vagy békéltető testülethez vagy meg kell nézni náluk a honlapon ki a felügyeleti szervük és tovább ott intézni.
2023. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felszólítás hogy feljelentés megy dokumentaltan fogyvedelemre csalas miatt a yardra és fizetesi meghagyás közjegyzővel ha hetfőtől 48 órát számolva nem utaljak vissza pénzt . Amennyiben beérkezik a cuccot add fel nekik csomagautomatába . Amennyiben nem reagálnak csütörtök delutanig a jogiforum.hu. ajánlom segitségnek.
2023. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Fogyasztóvédelemhez fordulj, majd ők elintézik, nyugodj meg! Bemész, elmondod, a többit intézik! Én pár éve vettem egyik szolgáltatónál egy olcsóbb kis Samsung telefont. Folyamatosan kikapcsolt magától, napjában 20-szor is, de volt hogy már nem számoltam. El nem értek, kórházban voltam éppen, akkor is csinálta a telefon, kijöttem a kórházból visszavittem a szolgáltatóhoz. Azt mondta a nő, mit akarok egy ilyen olcsóbb telefontól?:( Elküldte szervizbe, visszakaptam ugyanolyan hibásan. Nyolc hónap alatt 12-szer volt szervizben a telefon, az összesről meg van a papírom is, és még mindig nem akartak hallani cseréről. Na, akkor jött a fogyvédelem, és két héten belül a kezemben volt a vadonat új telefon, aminek semmi baja nagy örömömre. Menj és intézd, azt hiszik, hogy a kis emberrel mindent meg lehet tenni!
2023. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 de ugyanolyan csak hibatlan, nem?


mert attol meg hogy olcso valami lehet hibas, hibatlanul meg valamire hasznalhato arra amit bir


Kerdezo te esetedben is lehet ez a helyzet, egyszeruen gyarihiba miatt nem hasznalhato, pedig egy hibatlan peldany lehet jo lenne


mondjuk jatek az egy erosebb kategoria lehet egyszeruen nincs eleg RAM benne es ez a baja

Alcatel amugy se volt sose annyira a toppon es ramon is szeret sporolni


ugy latom 1T verzio van belole es ennyi amibol van 1GB ramos is, meg 2GB ramos


ettol igazabol jatekot nem lehet varni ha mai jatekokrol van szo, es regiekkel se igazan

3, 4GB az nagyon az alja mar joideje


ilyen szempontbol eleg tularazott is


de nem tudom errol van e szo


csak szerintem jobban jarnal ha masikra levasarolnad (ha van ennyiert mas de ugy sejtem nem lesz) vagy penzt visszakerned

2023. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
5. Igen, ugyanolyanra cserélték, új készülékre. Amikor mondta a nő, hogy mit várok egy ilyen olcsóbb telefontól, nagyon kiakadtam. Azért mert csak egy, akkor 70 ezer Forintos telefont vettem, azt mondja, mit várok tőle? Ugyanazt mint egy 500 ezrestől. Amit egy telefontól várni lehet, telefonálni, üzenet küldeni tudjak, híreket, íméleket megnézni. Ehelyett nem tudtam használni, mert folyton magától kikapcsolt. A csere készülékemnek semmi baja, használom azóta is megelégedéssel.
2023. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Eleve nem lett volna szabad ilyen márkáju tabletet venni garantált hogy nem lesz jó semmire. Inkább egy Lenovo,vagy Samsung ha normálisat szeretél volna.
2023. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!