Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Volna egy olyan problémám,...

Dynamicoff kérdése:

Volna egy olyan problémám, hogy a laptopom egyik pillanatban tölt a másikban nem és ez főleg megterhelés változik, olyan is van hogy lecsatlakozik a töltő majd megint fel, majd megint le és ezt kezdi és végzi. Bárkinek bármi ötlete?

Figyelt kérdés
Mindenek előtt: Megnéztem és normálisan érintkezik ez biztos. A töltővel pedig nem lehet probléma mert új és nincs modell vagy watt eltérés. De ez a probléma egyébként már a régi töltővel kezdődött. Megterhelés nélkül viszont folyamatosan csatlakozva van a töltő és tölt is normálisan gond nélkül. Továbbá a régi töltőt azért cseréltem le mert a laptop folyamatosan kapcsolt ki játék közben már 10 perc után. Tehát felpörgött majd 10 perc után kikapcsolt és ÚGY, hogy nem lehetett visszakapcsolni csak akkor ha szétszedtem a laptopot és ki húztam majd újra vissza raktam az akksit. Egyértelműen töltéshiba volt mert ha csak simán akksiról játszottam akkor nem áltt fent a probléma és túlpörgés vagy bármi lagg nélkül ment a játék és nem kapcsolt ki!

2023. febr. 21. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már szétszerelted a laptopot, akkor ki is takarítottad már valaha?

Csak azért kérdem, mert ezek a tünetek utalhanak túlmelegedésre is. Ha csak töltőn csinálja a műsort a laptop az azért is lehet, mert úgy van beállítva a teljesítmény hogy töltőről nagyobb teljesítményen működjön -› jobban is melegszik, és ha túlmelegszik fagy, kikapcsol, stb.

Esetleg alaplapi töltésvezérlő áramkör hiba lehet.

Vagys a laptopban van a hiba. Tök feleslegesen vettél másik töltőt.

2023. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ki volt takarítva és pasztázva
2023. febr. 22. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2023. máj. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!