Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Facebook letiltás? Már minden...

Facebook letiltás? Már minden fiókra érvényes?

Figyelt kérdés
Letiltott egy barátom facebookról. Csináltam új fiókot és azon se tudok neki írni nem jeleniti meg az fb...

2023. márc. 15. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Be lehet állítani láthatóságot, hogy csak ismerősök, vagy azok ismerősei lássák a profilod. Nekem is valami így be volt állítva, sajnos már nem tudom mi,de sokáig a kereső az én profilomat se adta ki, mikor valaki rámkeresett.

Ezért nem találod, és persze így írni se tudsz neki.

2023. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

A letiltás nem azért van, hogy írni tudj neki.

Etikus eljárás az lenne, hogy ilyen kérdésben segíteni sem szabadna.

Például valaki segít ismeretlenül a lánya zaklatójának, az milyen már?

2023. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Megint okoskodsz, aztán megint jön a hiszti! A kérdező, az okot kereste, nem segítséget kért a megkerülésére!
2023. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánatot akarok kerni.
2023. márc. 15. 14:29
 5/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

3: "A kérdező, az okot kereste, nem segítséget kért a megkerülésére!"


4: "Bocsánatot akarok kerni."


Tehát segítséget kérsz a tiltás megkerülésére.

Senkit nem érdekel, hogy te bocsánatot akarsz kérni. Képzeld el, hogy te letiltasz egy zavaró egyént. Nem azért tiltod le, hogy bocsánatot tudjon kérni. Hiszen akkor nem tiltanád le.

Mit nem lehet ezen érteni...

2023. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Kár volt írni a trágár üzenetet, mert egyrészt röhögök rajta és szánalmas, továbbá ilyenek csak arra provokálnak engem, hogy azért se lépjek le erről az oldalról.


Miközben már épp arra gondoltam, hogy felesleges itt lenni, ilyen szintű emberek között.


Az üzenet lelki sérült írója még külön nicket is regisztrált, csak emiatt, hogy ha jelentem és kitiltják, akkor ez menjen csak?


Nézzétek már meg, milyen emberek látogatják ezt az oldalt? Ezek pocskondiáznak engem?


[link]


Normális az ilyen? Intelligencia? Ilyenek üldözik el az oldalról a tapasztalt szakembereket, akik sok évtizednyi tapasztalatokat oszthatnának meg? Mi bajuk van ezeknek?


Csak azt látom ebben, hogy ezt az oldalt megtalálja sajnos mindenki, Magyarország legalja is.

2023. márc. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dogolj meg
2023. márc. 16. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!