A Spotify képes High-Tech hangminőségben zenét szolgáltatni? Ha nem, akkor honnan tudok hozzájutni csúcsminőségű zenéhez PC használatra?

Figyelt kérdés

2023. márc. 27. 00:24
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nézem az Amazon Music-ot, de csak mp3-mat látok.

Mutasd, kérlek, nekem a WAV szolgáltatását. Azt hol találom?

Nagyon köszönöm!

2023. máj. 17. 22:20
 22/27 A kérdező kommentje:

#20

Egyszerűen hihetetlen!!! CSAK mp3 lehetőséget ajánl fel! Nekem pedig VESZTESÉGMENTES kéne... Erre fizessek elő??? :((

2023. máj. 17. 22:28
 23/27 anonim ***** válasza:

#21 Az Amazon Music HD-ről volt szó:

[link]

[link]

[link]

az veszteségmentes FLAC-t használ

2023. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

#23

Oké, oké, de nekem továbbra is csak mp3 lejátszást ajánl fel. Lásd pl.: [link]


Ennél az albumnál pl. hol találom a FLAC-ot?

Nagyon köszi!

2023. máj. 17. 22:53
 25/27 anonim ***** válasza:

#24: Amazon Music Unlimited csomag keretében (30 napig ingyenesen kipróbálhatod, utána 9 dollár havonta):

[link]

lehet hozzáférni streamingszolgáltatás keretén belül kb. 100 millió zenéhez. Hogy az adott album közte van, nem tudom.

2023. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

#25

És melyikre kattintsak: az "Experience spatial audio" feliratra, vagy a "The HD difference"-re?

(Az utóbbi 24 bithez és 192 kHz-hez viszonyít, amely adat tudtommal tömörítésre utal.)

A FLAC-ot sehol nem találom kiírva.

Köszi!

2023. máj. 18. 10:20
 27/27 anonim ***** válasza:

#26:

"És melyikre kattintsak: az "Experience spatial audio" feliratra, vagy a "The HD difference"-re?"

Nem. Egyértelműen a "try it free"-re

[link]

(vagyis "Próbáld ki ingyenesen" - erre utaltam a #25-ös hozzászólásomban azzal, hogy "30 napig ingyenesen kipróbálhatod")


"(Az utóbbi 24 bithez és 192 kHz-hez viszonyít, amely adat tudtommal tömörítésre utal.)"

Nem, az a tömörítéstől független.


A 24 bit a bitmélységre ( [link] ) - vagyis hogy a hang amplitúdóját, hangerejét milyen pontossággal "képezik le" - a 192 kHz a mintavételezési frekvenciára - vagyis hogy egy másodperc alatt hány mintát vesznek a jelből (jelen esetben 192000-et) - utal.


"A FLAC-ot sehol nem találom kiírva."

A belinkelt Techradar cikkében írják

De van itt:

[link]

frissebb cikk is

2023. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!