Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps2 játék kiírás. Kicsomagolás...

Ps2 játék kiírás. Kicsomagolási hiba (? ). Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy softmodos ps2-őm.Letöltöttem rá jopár játékot egy oldalról, és utána olvastam az írás menetenének.De valami hibádzik.A letöltött torrent .rar fájl.Azt kicsomagolom akkor kapok még 1 .rar fájlt, csak az már nem 2 hanem 4 giga körüli.A kapott fájlt is kicsomagoltam és kaptam egy csomó fájlt, meg mappát mindenfále kiterjesztésben (AAA stb.).Miért nem iso fájlt kapok?Mit tudok ezzel kezdeni?Ezt is ki tudom írni?Segítsetek légyszi!Az összes letöltött játékkal ezt csinálja:(
2010. okt. 9. 04:36
 1/3 anonim ***** válasza:

"Azt kicsomagolom akkor kapok még 1 .rar fájlt"


ez biztos, hogy rar fájl? nem csak a winrarhoz társított ISO?

2010. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huhh nem tudom lehet.Akkor ha átírom .iso-ra a .rar-t és kiírom akkor elvileg működnie kell.Ki is próbálom holnap:D
2010. okt. 10. 03:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad volt, így már sikerült.Köszi a segítséget:D
2010. okt. 10. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!