Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One-hoz jó ez a külső HDD?

Xbox One-hoz jó ez a külső HDD?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 26. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Működni fog vele, de jónak nem mondanám. 5400-as HDD van benne, az elég lassú. Én annó úgy használtam, hogy vettem egy üres külső házat és bele egy 500-as SSD-t, úgy már klasszisokkal gyorsabb volt a játékok betöltése (és a játék közbeni töltögetés).
2023. ápr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen, legalább USB3as és 128GBos külső meghajtó jó hozzá. Nem kell konzolos boltban venned, nézhetsz utána PCs boltban is. Ahogy mondják az SSD jóval gyorsabb, de az már akkora befektetés, hogy megérheti elgondolkozni egy új konzolon is amiben meg alapból az van és jobban futtatja a játékokat.
2023. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10-15e Ft egy 500-as SSD, az még nem olyan drága (+3-5000 a keret), és később ha konzolt váltasz, jó lesz a játékok tárolására, a régiek futtatására, vagy rögzítésre.
2023. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!