Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kínai mini projektor tapasztal...

Kínai mini projektor tapasztalatok? Én úgy látom, kb. semmire sem használható...

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 18. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
És nagyon jól látod.
2023. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon rossz.
2023. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nyam2007 ***** válasza:
[link] kb ilyen minőséget tud kiadni magából
2023. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit vársz ettől?

"320x240 pixel"

Ezt teljesíti és így néz ki..

És hogy felkonvertál akármire? Ez lesz belőle.

2023. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Azt mondjuk várnám, hogy telefonnal össze lehessen kötni, ha már egyszer ezt hirdeti magáról - de hiába. :/
2023. máj. 19. 00:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor Te el se jutottál odáig, hogy a képminőséget kifogásold, mert nincs is kép?

Utánanéztél milyen csatlakozó és készülék kell hozzá?

Ha a videoban jól látom, akkor a telefonon Lightning csatlakozó van és azzal működik.

2023. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
A vásárlók nagy része elégedett a visszajelzések alapján, legalábbis ott ahol én olvasgattam. Persze az is lehet, hogy kiválogatták a pozitív véleményeket, nem tudom. Mivel a többségük karácsonyi ajándéknak szánta lehet, hogy kisgyerekeknek vették meséket falra vetíteni, arra pedig lehet, hogy megfelelő egy gyengébb minőség is. Egy diavetőtől csak jobb, mármint ha működik.
2023. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!