Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » VR headset tv helyett filmezésre?

VR headset tv helyett filmezésre?

Figyelt kérdés
Filmezésre mennyire jó vagy rossz ötlet vr headset-et venni TV helyett. Egy 65"-os OLED tv annyiba kerül, mint egy Valve Index csak emiatt gondoltam rá. Értelem szerűen játékra is használnám.

2023. jún. 22. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

szörnyű.

Egy VR teljesen jó max heti 1-2 óra használatra. De ha TV-ként használod hamar vége lesz az agyadnak meg a szemednek

2023. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy fontos infót kifelejtettem, nem tv helyett gondoltam, hanem mellé egy-két filmre hetente.


értelemszerűen* (nem tudom miért írtam külön)

2023. jún. 22. 23:04
 3/3 anonim válasza:
Mint VR tulajdonos mondom: NE tedd. Eleve ahhoz nagyon jó felbontású VR kellene, hogy szép legyen a képe. VR-ben filmet nézni egyáltalán nem olyan, mintha ott lennél bent. Max ha 360-as videókat nézel, de hosszú távon az se olyan kényelmes. Szemfájás, fejfájás, hányinger is lehet a dologból. Akkor már inkább vennék egy 4k-s projektort. Az tényleg jó filmélmény. Csak kell hozzá egy jó nagy, üres falrész a házban, amire kivetítheted.
2023. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!