Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mac Minihez milyen monitort...

Mac Minihez milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni egy 2023-as Mac Mini M2 gépet vettem És kellene hozzá egy monitor. Max 150 a keretem de 130 ert szertnek venni kb .

Van itthon egy tévém de ezt nagyon régen vettem és ennek 720 pixel a maximális felbontása persze az is lehet bácsi képernyős meg minden de nem Okostévé, mivel keveset tévézek így igazából nincsen szükségem erre a készülékre ez csak itt lóg a falon és ennyi.

4 K minőségben nézem a filmeket, ugye ezt maximálisan akkor tudom kihasználni hogyha a monitorom is 4K?


A másik pedig a kép frissítés ebben viszont segítségeteket kérném, az Apple szinte összes terméke 60-hz fel frissit. Ilyen a Mac Mini is. Ezt leszámítva én csatlakoztathatók hozzá mondjuk egy 244 hz s monitort? A kérdés egyelőre elméleti, de arra gondolok inkább hogy ugye nem kell a monitornak is 60 hz nek lenni lehet mondjuk 75 hz is ugye? V 120?


Másik a kép arany: szeretném teljes képernyőbe nézni a filmet a 4K filmet ugye, És vannak monitorok ami 16:10 meg 21:9 keparanyra képesek. Mac minihez ezek a számok is mindegyek ugye? Vagy miLet érdemes?


Aki segít annak hatalmas Pacsi és nagyon szépen köszönöm. HDR 10-és monitort nezek meg srgb99% mert neha képet szerkezetek és nem ártana 😂



#Mac Mini, Apple, monitor, 4k, 8k milyet vegyek?
2023. júl. 9. 16:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve még egy gyors kérdés 8K Monitor csatlakoztatható ehhez a fent említett számítógéphez? Illetve a Monitort a Mac minivel ha a legjobb teljesitmenyt szertnem nem muszaj Hdmivel összekötni ugye? Osszekothetem thunderboltal is ugye?
2023. júl. 9. 16:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Mac Minimhez egy 130ezres samsung TU8502-es tv-t használok. Mindenre elég.


A kérdésre a válasz nem egyszerű, milliónyiféle monitort, tv-t lehet hozzá használni. Van választé bőven: [link]

2023. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2023. júl. 9. 20:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos???????????
2023. júl. 10. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!