Milyen montitor állványt javasoltok 32inches monitorhoz? (7kg)

Figyelt kérdés
Nem sok magyar videót találtam a témában, viszont sok helyről hallom hogy az olcsó karok nem tartják meg rendesen a monitort és süllyedni kezd.

2023. aug. 7. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos nem sikerült kitalálni a monitorod típusát.
2023. aug. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
És azt sem hogy hova szeretnéd rögzíteni.
2023. aug. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindenféle állvánnyal rossz tapasztalatom van, még az egészen drágákkal is.


A fix karosaknál probléma, hogy minél több helyen állítható, annál esélytelenebb vízszintbe tenni, mert biztosan elállítódik a monitor súlyától. Ráadásul a csavar meghúzásától is elállítódnak, ezért jó kis játék összehozni.


A rugókaros megoldások szimplán sz.rok. Azok kifejezetten csak arra valóak, hogy tetszőlegesen mozgatni lehessen a monitort. Egyenesen állni soha nem fog.

2023. aug. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem sikerült kitalálni a monitorod típusát."

Te vagy az ügyfélszolgálatmitmondott-csóka ugye?

Elmondanád, hogy mire mész ha tudod a monitor pontos tipusát?


Ha nem kell folyamatosan állítgatni a monitort, akkor ne vegyél karos állványt.

Vannak olyanok amiknek van egy függőleges rúdja, oszlopa, azon beállítod a kivánt magasságot és lefixálod és onnan nem fog elmászni.

Ha az asztal fal mellett van, akkor lehet a falra is szerelni. Nekem is úgy van, vesa konzolt felfúrtam a falra és arra van akasztva a cucc.

Nézhetsz angol videókat is, nem fogsz belehalni. :D Ha nem értesz egy kukkot sem, attól még a megoldást látod és le tudod másolni.

2023. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem amazon basic / ergotron klón van, 140 EUR volt de simán tartja a 34" ultrawide monitort. Az is kb 8 kiló (ASUS ROG Swift PG348Q)
2023. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

(4) Igen, én is az "oszlopos" megoldásban gondolkodok, stabilabbnak tűnik.

És sok külföldi videót láttam, nem a nyelvvel van a probléma hanem hogy a legtöbb termék amit bemutatnak nem érhető el Magyarországon, ezért nem is abból indulok ki.

2023. aug. 8. 08:17
 7/9 A kérdező kommentje:
(1) Szívesen elmondom a monitor típusát. Nekem azt nem sikerült kitalálni hogy a súlyán és a méretén kívül miért releváns bármi más
2023. aug. 8. 08:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy tök primitív oszlopos van, nagyon masszív.

Maclean MC-753 13-32"

Spec. szerint 8kg-ig jó, de ebben nagyon bőven van ráhagyás....

2.5 éve vettem, es nem is volt drága.

Beállítani kicsit nehezebb, mint a rugósokat, mert minden csavaros, de utána áll mint a cövek. Akkor sem mozdul el ha nekimész az asztalnak, vagy lökdösöd.

2023. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm pont ilyet kerestem
2023. aug. 8. 19:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!