Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 48V 18ah elektromos roller 9...

48V 18ah elektromos roller 9 órán át tartó töltése anyagilag mit jelenthet? Sok áramot fogyaszt a töltés?

Figyelt kérdés

2023. aug. 30. 16:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Sokan használnak ilyen elektromos rollereket/bicikliket/motorokat rövid utakra, mert ennyire olcsó. Igaz az elektromos mocikban 36 vagy 48 AH teljesítmény szokott lenni. Az egyetlen hátránya a dolognak, hogy az akksik általában pár év alatt kifújnak és azoknak nem annyira olcsó a pótlásuk, főleg mivel az összeset egyszerre kell(ene) cserélni.
2023. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2023. szept. 27. 18:10
 13/28 anonim ***** válasza:
Csak felügyelet nélkül ne hagyd a töltőn, mert védelem nem sok van bennük. Ha pincében, tárolóban töltöd készíts neki zárt fém ketrecet. Nem vicc, lehet hurrogni okosok.
2023. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
A lakásban töltöm fent, mert máshol nem tudom. Felügyelet nélkül nem hagyom azért, rá szoktam nézni, hogy rendben van-e minden vele.
2023. szept. 29. 14:10
 15/28 anonim ***** válasza:

"rá szoktam nézni, hogy rendben van-e minden vele."

Sokra mész vele.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=ld00r-tEEJ4&ab_channel=TheTe..

https://www.youtube.com/watch?v=vJ4ODDLhjvI&ab_channel=SkyNews

Fél perc alatt felgyújtja a lakást, akkor is ha ott vagy mellette.

2023. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
És akkor mit tudok csinálni? Hol töltsem?
2023. okt. 30. 17:53
 17/28 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Kazánban például:

[link]

Mellesleg legtöbb esetben szerintem nem a védelem hiánya, illetve töltőhiba okozza, utóbbi azért is ellentmondás, mert a BMS a túltöltést is kivédi, vagy épp a töltés közbeni túlmelegedést is, a töltés leállításával.

Hanem valamelyik cella belsejében keletkezik egy kis zárlat, ami utána már láncreakciót indít be. Ez ellen viszont nincs védelem. Magas szintű gyártási minőség védhet esetleg.

Azt is megszokták oldani, hogy parkolóhelyzetben lekapcsolódik az akku, nem marad rajta olyan terhelés, ami zárlatot okozhatna.

2023. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Gondolom az emberek igen magas százaléka nem kazánban tölti. Nyilván előfordulnak balesetek, de nem gondolnám, hogy ez napi szinten jellemző. Ennyi erővel bármi, aminek akksija van, és töltöd, zárlatos lehet, a telefontól kezdve a laptopig, bluetooth hangszóró, bármi, nem?
2023. okt. 31. 11:26
 19/28 anonim ***** válasza:
Akkumulátorokat árulok 15 éve. Ez a mobiltelefon felrobban a kezedben szintű riogatás teljesen felesleges. Rengeteg ember tart és tölt embertelen körülmények között ezer éves kínai tákolmányokat mégsem halljuk a hírekben hogy naponta felrobbannának ezek az eszközök.
2023. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Szervizmérnök úr ***** válasza:

19. "mobiltelefon felrobban a kezedben"


Másik mozit nézhettél, nem arról volt szó:

[link]

Káprázna a szemem, magyar vonatkozású magyar tüzek is szerepelnek a híráramban?

2023. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!