SOS! Xbox One/Microsoft bejelentkezési hiba?

Figyelt kérdés
Tegnap óta próbálok belépni a fiókomba, sem Xboxon, sem telefonon nem enged be. Ott kezdődött minden, hogy megváltoztattam az Xboxos fiókom jelszavát, de azt elfelejtettem, ezért újat kértem. Azóta fennáll az a probléma, hogy akárhányszor beírom a helyes jelszót, azt kapom, hogy „A felhasználónév vagy a jelszó hibás“. Próbáltam az „elfelejtett jelszó“ opciót is, de ott az ellenőrzésen, a captcha-n nem jutok át. Mivel a captcha itt nem annyi, hogy válasszak ki 3 képet amelyiken egy szék látható, hanem hogy forgassam az állatot a kéz irányába. Megcsinálom, megjelenik a zöld pipa, alatta a felirat; „Ellenőrzés elvégezve! Bebizonyította, hogy ön nem robot. Folytassa a műveletet.“, és itt teljesen megáll. Nem tudok visszalépni, se továbbmenni. Szerintem minden ezen az ellenőrzésen megy el. De miért nem tudok belépni? Hogyan tudnék sikeresen átjutni az ellenőrzésen?

2023. nov. 3. 09:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!