Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy számítógépem az...

Halaszzoltan kérdése:

Van egy számítógépem az alaplap MEDION MS7800-AS és milyen videókártyák valóak bele? Mert nem tudom most szerintem a ddr5-ös videókártyát elfogadja e az alaplap vagy bele sem lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ezzel kapcsolatban csak egy információt kérnék milyen dajta videókártyák mennek bele?

AlaplapMEDION MS7800

Videókártya(alaplapi) AMD Radeon HD 7560D


Remélem ebböl tudtok adni infót. Neten néztem de nem nagyon értem mit kellene keesnem.



2023. nov. 6. 02:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Magába a lapba bármilyen PCIe (vagy 15 éve az összes ilyen)

Alaplap pipa.

Tápegység, gondolom valami 2-300W-os mert az integrálthoz elég.

Nos ilyen esetben a tápcsatlakozó kilőve (és ezzel a "komolyabb" kártyák)

Ahogy látom valami régi FM2-es AMD processzor van benne az nem is tud mit kezdeni, egy komolyabb kártyával. Szerintem egy GT1030 vagy GTX1050ti a maximum amit bele raknék.

2023. nov. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ahogy látom ez a te géped.

Erre gondoltam:

[link]

2023. nov. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezek vannak a gépembe jelenleg. Tápom az 400W-os van benne. pontosan nem tudom milyen de megnézhetem ha más infó is kel róla.


[link]


de nem akarok egy nagy videókártyát Max általában MTA-n szoktam játszani meg közbe képernyő megosztáson szokott a párom filmezni. csak kevés az FPS-em ha mind a kettő megy egyszerre. és az miatt kérdezem hogy milyen videókártya lenne jó bele. Mert egy 2 vagy 4 GB-os videókártya nekem elég ha elbírja a gép is meg a processor is. csak azt nem tudtam hogy pl egy 2Gb-os DDR5-ös videókártya bele e megy.

2023. nov. 6. 20:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért multitaskingban elég gyengék ezek a procik is, nézz rá, teljes terhelésen mennyire leterhelt, lehet az lesz a baj.
2023. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha mind a két képernyőm megy akkor 99%-ot visz a CPU ból azért gondoltam a videókártyát. Most vettem egy ilyet GTX 1050 OC 2 GB DDR5 128 BIT


De ennek csak hdmi meg olyan másfajta dvi csatlakozója van (ugy értem hogy a lapos hosszú réz luk a jobb a szélében a csatlakozónak nincs ott a 4 kis tűnek hely)

Ha veszek ehhez is DVI-VGA átalakítót akkor működni fog vele a kis monitorom is meg a HDMI is nem?

2023. nov. 8. 00:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen működni fog, de, DVI-D to VGA átalakítót szerezz, mert csak digitális jel jön belőle.

[link]

Ilyen DVI-A meg DVI-I átalakító nem jó.

2023. nov. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen.
2023. nov. 8. 07:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Most jó lett a videókártyám de a monitorommal összekötve random eltünik a kép és 1-2 másodpercre. mitől lehet ez? hogyan tudom javítani? a vezetékeket már többször cseréltem mert arra gondoltam hogy a vezeték a hibás de nem az pedig. bekötve úgy van hogy a fent említett videókártyába ment az átalakító és onnan 2 vga kábellel jött a monitorba.
2023. nov. 9. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Videokártya drivert felraktad? Vagy az lehet a ludas, vagy valami beállítási probléma. Talán asztalon jobb klikk képernyő/megjelítés beállításokban van valami probléma.
2023. nov. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen a legfrissebb driver van fent a videókártyából. Őszintén néztem a beállításokat nagyon sokat is próbáltam mindenfajta beállítással de nem változott semmit sem. De az alaplapi videókártyával nem lesz másodpercekre fekete a kép hanem ott is csinálja azt hogy ugymond hullámzik a kép egyfolytában.
2023. nov. 10. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!