Emag black friday holnap lehet tudni mikor kezdodika? Tavaly karácsonykor volt írva, de amit akartam már elvitték egyből..

Figyelt kérdés
2023. nov. 16. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Éjfélkor szoktak az onlineok kezdődni és gyakran le is rohad tőlük a szerver.
2023. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami tényleg jó áron van az pár másodperc alatt elviszik
2023. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez egy black szarday
2023. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én meg tudtam venni,amit akartam, igaz utána már nem lehetett, mert egyből elfogyott
2023. nov. 17. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Évek óta reggel 7-kor kezdődik. Én is meg tudtam venni amit akartam több tízezer forinttal olcsóbban bármelyik online üzlet árához képest, ráadásul ma már hozták is.
2023. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én laptopot vettem, miután megrendeltem már nem volt kapható
2023. nov. 18. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy lego-t vettem 80-ért, aminek mindenhol 100 fölött volt az ára. Nem sokkal később már csak olyan volt fönt, amit nem az emag forgalmaz, ezáltal az ára is majdnem 120 lett. Örültem, mert pont ezt akartam. Így is úgy is megvettem volna, de így spóroltak nekem egy kis pénzt. De egyébként biztos hogy mindenből csak pár darabot dobtak ki akciósan és ha már nem volt elérhető később, az csak ezért volt, nem azért mert elfogyott.
2023. nov. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!