Szerintetek bunkòsàg lenne?

Figyelt kérdés
Szòval annyi a törtènet, hogy a 2 èves asus TUF laptopom nagyon zùgni kezdett, a jobb oldali ventillàtorbòl jött a hang, elvittem szervizbe, a sràc azt mondta hogy 99% , hogy venti csere lesz. A problèma csak az, hogy azt mondta ha minden jòl megy, alkatrèsz szàllìtàs egy nap, ès akkor mèg aznap ki is cserèlnè de majd hìv, hogy pontosan mik a fejlemènyek. Ez hètfőn törtènt, azòta nem hìvott, mèg azzal sem, hogy biztosan a venti e a baj. Màr kezdem azt hinni, hogy rosszul adtam meg a szàmom. Holnap van dolgom a vàrosban, ugyanis ez a szervìz 20kmre van tőlem, szerintetek tolakodò lenne ha màr arra jàrok, ha bemennèk ès megkèrdeznèm mi a helyzet? Egyèbkènt rendes szervizesről van szò, az öcsèm gèpèt is vele rakattuk össze, ès a kèsőbbi fejlesztèseket is vele csinàltattuk, ès garanciàt is vàllal a munkàjàèrt, sosem volt gond vele, ezèrt is furcsàllom, hogy 4 napja semmi fejlemèny.

nov. 30. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne az?

Az nagyobb bunkóság, h beígért 1-2 napot a javításra és 4 nap után még nem jelentkezett, h mi újság.

nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Semmi gond, udvariasan érdeklődni lehet, ilyen esetben.
nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, ma bementem megkèrdezni, màr kiszedte a hibàs alkatrèszt, de mèg nem rendelt ùjat, csak akkor amikor bementem. Szòval miutàn hètvègèn egy futàr se szàllìt, gondolom a hèten sem lesz belőle semmi màr.
dec. 1. 12:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!