Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehetne rádiót hallgatni...

Hogy lehetne rádiót hallgatni régi smart tv-n?

Figyelt kérdés
Van egy kicsi 10 éves orion smart tv-m. Szeretnénk rajta időnként rádiót hallgatni. Sajnos frissitéseket nem kap már jó ideje és nem jön be rajta már a myonlineradio oldal. A csatorna beállításokban meg nem találtam egy rádió adást sem. Hogyan lehetne rajta rádiót hallgatni? (Munka közben tv-zni nem lehet de rádió mehetne)

jan. 7. 05:46
 1/8 anonim válasza:
80%
Tv okosítóval.
jan. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
DAB sávot tudó set-top-box segíthetne. (bár elvileg a TV-nek is kellene tudnia, de lehet hogy azóta már a DAB esetén is módosítottak valamit a kódoláson - pont tizen-pár évvel ezelőtt volt valami olyasmi még a TV esetén is, hogy aki régebben vásárolt, az új szabványt már nem tudta a TV.
jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha csak a nyomasztó csendet megtörendő, háttérzajnak használod, és nem feledkezel rá és nem bámulod munkavégzés helyett, akkor el nem tudom képzelni, hogy mi különbség lenne - figyelemmegosztás szempontjából - a rádió és a TV között. Ez meg csak önuralom kérdése (meg annak kérdése, hogy az embernek van felelősségérzete önmagával és a családjával szemben, hogy nem bámulom a tévét, mikor dolgozni kell).
jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene tévén hallgatni?

Feltételezem van okostelefonod. Azon azt hallgatsz, amit akarsz. Veszel pár ezerért egy bluetooth hangszórót és meg van oldva.

jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
4-nek teljesen igaza van. Ehhez még hangszóró se kell, mert a mobilon is fel lehet bőven hangosítani annyira, hogy halljad,de BT hangszóróval teljesen ki lehet maxolni az élményt (bár szerintem felesleges, de ettől még pl. apámnak is van).
jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem lehet fülhallgatót használni, mert nem hallja az ember, mit mond a másik. Ez a munkahelyen előírás. A halk rádió hallgatást engedik csak.

A kis Tv adott, nem akarunk vásárolni semmit.

Azt hittem van valami trükk, vagy beállítás, azért tettem fel a kérdést.

jan. 8. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megírod az Orion TV pontos típusszámát, annak alapján meg lehet nézni, hogy mit tud, tudja-e pl. a bluetooth-t,stb.
jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs benne bluetooth és wifi sem. Kábelen csatlakozik nethez. Régi fajta, az első smart tv-k egyike. Kicsi, 24 colos. Monitorként is használható. Bevittem a munkahelyemre, most nem tudom a pontos tipusát.
jan. 12. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!