Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A hangfalam usb portja elromlo...

A hangfalam usb portja elromlott, tudom valahogy tölteni az akkuját direktbe?

Figyelt kérdés
Marley Get Together Mini, könnyen kivehető az akku, eszerint 7.4V 18650 Li-ion 2200mAh , ilyen sima kis 3 pin-escsatlakozó kábellel. Nos a neten egyből találtam USB-s töltőkábelt direkt hozzá, de nem tudnám valahogy pénzköltés nélkül megoldani? Köszi a segítséget előre is.
jan. 7. 16:07
 1/2 A kérdező kommentje:
A 3.7V-os Li-ion töltővel esetleg, ha forrasztok rá kábelt? A 3.7V kompatibilis?
jan. 7. 16:29
 2/2 Zzzoli ***** válasza:
Li-ion töltővel persze hogy kompatibilis, mindkét 18650 ami benne van. Sorba vannak kötve, ennek megfelelően kell tölteni. Azt már nem is említem hogy balanszolni sem ártana.
jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!