Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetséges aktív hangfalban...

Lehetséges aktív hangfalban cserélni erősítőt?

Figyelt kérdés

Egy régi noname kültéri hangfalról van szó. Márka már nincs rajta, az elején van egy Transistor Bass felirat, meg a hátulján egy Stereo Speaker System.

Specifikáció:

2x 165mm JBL mély-középsugárzó

2x 25mm JVC titánium dome csipogó

input: 220-250V, 50-60Hz, 370W

rated output power: 175W

Jelenleg annyit csinál, hogy bedugom a konnektorba, kattog a relé, és villog a power led. Ha tippelnem kellene min. 15 éves konstrukció.


jan. 11. 13:39
 1/5 A kérdező kommentje:
annyit tudok még pluszba, hogy fából van a hangfal, és fém álvány van hozzá.
jan. 11. 13:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyílván lehetséges.
jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki elvállalja neked, akkor biztosan. Mert te magad nem fogod.
jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:
Alin vannak komplett D-osztályú erősítő modulok, kitek pár ezerért. Én olyat tennék bele.
jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is ki tudom cserélni, Csak arra értettem a kérdést, hogy más fajta erősítőre ki lehet-e. Mert itt mennek ki vezetékek a gombokhoz, meg az AC bemenethez, egy másfajta erősítőn lehet nincs olyan csatlakozó ami ezen van.

Meg ehhez meg kell bontani a fát, mert ragasztva van, hőlégfúvóval lehetséges?

jan. 11. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!