Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik adatbázis okostévés...

Létezik adatbázis okostévés alkalmazásokról?

Figyelt kérdés
Engem ugyan nem érint, de az RTL+ támogatott eszközei között nem szerepelnek a Samsung tévék, LG-k viszont igen, ennek kapcsán merült fel bennem a kérdés, mert sokan szerintem azt feltételezik, hogy minden okostévén van minden (közvetlenül). Az én Panasonicomon (My Home Screen 3.0?) pl. van a videósok közül YouTube, Prime Video (Amazon), Netflix, meg 1-2 kevésbé ismert, azaz nincs sem HBO, sem Disney+, sem a többi ilyesmi. Ha nincs ilyen adatbázis, nem lenne szükség rá?
jan. 12. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Létezik, csak minden tv-nek van erre egy saját áruháza, ahogy a telefonok esetében is ott van a Play Áruház vagy a Huawei App Store, Samsung Galaxy Store, stb.

LG-nek pl. itt van: [link]

jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudtommal a Play Áruház sem mérvadó az Androidos tévéket illetően, és aki tévét akar venni, annak így egyenként kellene végignéznie ezeket, már ha lehet egyáltalán. A Panasonic saját rendszerének tudtommal nincs webes áruháza, csak a tévén érhető el. A többi mobilos áruház nem is értem, hogy jön ide. A Samsung tévéken Tizen fut, nem Android, főleg nem mobilos.
jan. 12. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert akkor úgy látszik, csak félig értetted meg, amit írtam; olvasd el még egyszer. A Samsung-féle Tizen App Store egyébként már 2 éve nem létezik.

Abban van igazság, hogy lehetne minden gyártó weboldalán egyértlemű utalás arra, milyen alkalmazások telepíthetők a készülékre.

jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jogos, de azért ez nem általános. Egy pár rendszeré egyáltalán nincs fent, pl. az említett Panasonic. De jó tudni, hogy legalább ezeknél elérhető, kösz.
jan. 16. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!