Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lett a laptop hangszórójával?

Mi lett a laptop hangszórójával?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy csak bal oldalt szól, a jobb oldali nem. Tegnap még jó volt. Nem ropogott, nem sercegett.
jan. 14. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Nekem is így indult, aztán a másik is meghalt. Újratelepítettem a programot, de semmi.


Szervízbe nem mertem vinni, mert bizalmas dolgok voltak rajta, így összetörtem baltával, majd ment az erő széli régi kútba.

jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

1: Nagyon buta vagy. Minden bizalmas adatot le lehet, - és ilyenkor le is kell - menteni mobilwinyóra vagy másik pendrive-ra.

Emiatt halálos vétek kidobni.

jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
2. Természetesen mindig, mindent mentek.
jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most visszajött a jobb hangszóró, bár gyengébben szól, mint a bal, kicsit gyengébben szól.
jan. 15. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
4. 1. vagyok. Ja, nekem is ezt játszotta.
jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érintkezési hiba lesz, ha fülhallgatóval pl nem csinálja. Ha az egyik elkezdte rövidesen megy utána a másik is. Jobb esetben csak újra kell forrasztani a csatlakozót vagy valami hasonló.
jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!