Milyen tv-t kell vennem ha egyszerű de jó tv-t akarok?

Figyelt kérdés
Annyi fajta van, utoljára 12 éve vettem akkor még nem voltak ilyenek hogy qled, qned, smart, uhd, stb.
jan. 15. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sima uhd tv kell neked. Ezek már általában smart tv-k is egyben. Lg vagy samsung legolcsóbb tipusai bőven jók lesznek
jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már elég bonyolult kérdés lett, de sok helyen találsz tanácsokat olyan kérdésre, hogy pl. milyen tévét vegyek, vagy hogyan válasszak tévét. Lehet, hogy most azt gondolod, hogy egyszerű legyen, de olvasol pár dolgot, és már nem lesz elég, ha csak tévézni tudsz rajta, és a jó tévékhez többnyire már okos funkciókat is adnak. Sokan az LG-t vagy a Samsungot preferálják, de lehet, hogy más márka is megfelel. Azt tartsd fejben viszont, hogy az ismert márkájú tévéket a fentieken, a Sony-n, és a Panasonicon kívül már más cégek gyártják jobb-rosszabb minőségben, amit általában az ár is tükröz, de nekem pl. Panasonic van, egy rakás ... Az OK, hogy lassú, és gyenge, ennyi pénzért ez van, de a rendszer tele van kényelmetlen, átgondolatlan, optimalizálatlan részekkel, már rég megbántam hogy megvettem, de talán drágábban kaptam volna tőlük jobbat is, nem tudom.
jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak tévézni szeretnél, akkor az olcsó samsungok vannak a legjobb ár-érték arányban. Ilyen strong, meg vivax, star-light borzalmakat jobb elkerülni, 2-3 év után elpukkannak.
jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!