Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JBL PartyBox 110-hez még egy...

JBL PartyBox 110-hez még egy 110/310-et vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Aktuálisan egy JBL PartyBox 110 boldog tulajdonosa vagyok. Annyira, hogy szeretnék venni még egy modellt, amit a már meglévő 110-emmel TWS módban kapcsolnék össze. A problémám annyi, hogy nem tudom, hogy a már meglévő 110-hez még egy 110-et vagy inkább egy 310-et vegyek. Mind a két választásnak megvannak az előnyei, ill. hátrányai. Ha még egy 110-est veszek, abból olcsóbban jövök ki és párosításnál megmarad TWS-ben a sztereó. Viszont nem lesz annyira hangos, mint a 310 és önmagában nem fog olyan jól szólni. Ha 310-est választok, az hangosabb lesz, önmagában jobb is mint a 110, viszont TWS-ben elveszítem a sztereó hangzást, mivel csak Party módban fog tudni játszani. Ezen felül drágább megoldás is. Viszont jövőre nézve lehet jobb beruházás, főleg amennyiben rászedném magam és vennék még egy 310-est. Nem tudok dönteni. Ti mit javasolnátok/mit vennétek második hangszórónak a helyemben?


Ui.: baráti összejövetelekre lenne rájuk szükség, mivel a 110 önmagában nem elég.


Köszi az értelmes válaszokat!



jan. 17. 23:18
 1/1 anonim válasza:

1. Személy szerint én a két db 110-et választanám, mert a sztereó hangzás a legértékesebb a konfigok közül.


2. Ha windows a forrásod és rászánsz egy kis elsajátítási időt, akkor a Voicemeeter banana hangprogrammal széles lehetőségeid lesznek a hangzás kívánt beállítására. A 110 és 310 sztereó párban hallgatására is például.


Nálam egy 110 adja a mélyebb hangokat és egy Charge 5 a bált, egy másik Charge 5 a jobbot, brutál erő és meseszép hangzás jellemzi.


Amire szükség van hozzá viszont, az egy nagyobb minőségi, stabil Bluetooth adapter, hogyha a három eszközt Bluetoothtal működtetted, akkor ne csúszkáljannak el egymástól a hangjaik.

ápr. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!