Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van előfizetésed az Eurosport...

Van előfizetésed az Eurosport digitális adására?

Figyelt kérdés
Gyakran nézed ezen a felületen a különböző közvetítéseket?
jan. 18. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, legutoljára 2019 első hónapjaiban. Viszont ami főképp érdekel azt már streameli az m4sport.hu is ingyen 2019/2020-as szezon óta, így azóta nem fizetek elő, mert ugyanazt megkapom ingyen. Najó, nem teljesen ugyanazt, mert az M4 nem visszanézhető, de 90%-ban úgyis nézem élőben, ha meg nem tudom semmiből sem tart rögzíteni a streamet.
jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van, de nem szoktam nézni.

Te szeretnéd?

jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma nagyon levizsgáztak előttem egy életre! Ezerrel ment a tenisz, mert jaj, hát a Medvegyev játszik! Orosz, hurrá! Közben már elkezdődött a biatlon, de azt csak a felétől adta! ÉS odavetette az úr, hogy fizessünk elő, akkor majd láthatjuk! Levizsgáztál EUROSPORT!
jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 ez bevett szokás, ha valami elhúzódik azt adják végig, majd a később kezdődő eseménybe bekapcsolódnak. Így kéne csinálni mindig! De sajnos az Eurosport és az M4 is rendszeresen elkapcsol a már futó eseményekről egy másikra. Ez már nem szép dolog. Bár az Eurosport egy fokkal jobb abból a szempontból, hogy megvárják a szünetet és akkor kapcsolnak el, az M4 lazán megszakítja menet közben is az adást. 3 éve még az online adást is elkapcsolták a legizgalmasabb pontban, mert hogy 5 magyar focimeccs kezdődött párhuzamosan és nem volt elég kimenő vonal az adáskijátszóban... Hát kibírták volna szerintem azt az 5 percet a focirajongók ami hátra volt, főleg ha a legérdektelenebb meccset kapcsolják késve.
jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Eurosportnak van egy riportere, a nevét nem tudom, de rémes, ahogyan beszél. Mint aki másnapos. Különösen utálom, ha kerékpárt közvetit, mesél és mesél, közben már a hetedik határon is túl jár a megye.
jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*menet
jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!