Temuról zseblámpa?

Figyelt kérdés
Smiling shark sd 0511 zseblámpa 4000ft ért megéri? Ledes tölthetős,500 lumen, vizálló.megér ennyit? Temun kapható dolgok mennyire minőségiek?

jan. 19. 20:41
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
84%
Semennyire, márkátlan selejt, rossz anyagminőségű áruk mind.
jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

A temu-n kb minden szar. Olyan mint a shein. Selejtet árulnak.

Ez a lámpa tejfölösdoboz minőségű műanyagból van. Akkumulátora valószinüleg a leggagyibb amit csak tudtak szerezni.

4000-ért nem lehet normális lámpát gyártani.

jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az túlzás, hogy minden selejt. Én vettem BT - analóg transmittert, DVI - Hdmi fordítót, ... és jól működnek. Csodát nem kell várni, de ár/ érték arányban kifejezetten jók, ha nincs igényed magas minőségű drága cuccokra.


SSD meghajtót, külső winchestert mondjuk nem mernék ott venni.


Engem szó szerint lenyűgözött a Temu web oldal tulajdosonának ritkán látható profizmusa, ami a szervezettséget, megbízható szállítást illetni. Az a gyors szállítás, precíz, és részletes csomag státusz követés, megbízható szolgáltatási szint, amit kifejlesztettek, elismerésre méltó profi munka, ammán tutti. Kevesebb, mint két hét alatt ért ide a csomagom Kína alsóról a rekettyésből, vámolva, házhoz szállítva, szinte fillérekért. ( gondolom ez csak bevezető kampány, aztán leszoknak az odafigyelésről, olcsóságról )

jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
92%
A Temu olcsó cuccokat ad el, kevés vagy 0,átvállalt szállítási költséggel, az egész egy veszteséges üzletpolitika, a hiányzó összegeket alvállalataiból pótolja ki, sőt még a rabszolga munkát is felvetették ellenük.
jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Temuról semmit. gagyi kinaí szemetet küldenek. Azt se tudod hogy mit kapsz,

nincsen kép a termékről, hetekig is eltarthat a kiszállítás. és ha defektes cuccot küldenek akkor ráb*sztál mert nem kezdhetsz vele semmit. 4000ftért kapsz bárhol elfogadható minőségű zseblámpát elektronikai üzletekben pl médiamárktban.

jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Temunak semmi köze ehhez, ez csak egy közbeiktatott cég, ugyanezeket megrendelheted te magad is aliexpressről. Már ott is nagyon sokszor kéthetes szállítási határidő van, ha megfelelő szállítással rendeled, akkor a vámolás is ritka. De aláírom, hogy egyeseknek lehet némi előnye ilyen közbeiktatott cégektől rendelni, de ezek inkább kényelmi szempontok.
jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nyomatékkulcsot vettem fillérekért, az meglepően jó minőségű volt. Meg is lepődtem rajta.
jan. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi sok mindent rendeltünk a Temuról, és minden rendben megjött és nagyon jól működnek. (egyenlőre)
jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Hát egy próbát megér.

Attól függ mennyire akarod használni. Ha csak néha-néha, akkor jó lehet. De komoly használatra komoly lámpa kell. Olight vagy valami hasonló márka.

jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Vegyél inkább convoyt. (S2 pl)
ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!