Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Házimozi rendszer kerreg ha a...

Házimozi rendszer kerreg ha a TV-n megnyitom az HBO/Netflix/Disneyt... Youtube, illetve a samsung alap hang effektjei működnek rendesen(illetve az iptv is viszi a hangot 5.1e) Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Kompatibilitás?

vagy esetleg más bit rátát használnak?


jan. 19. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A tartalomvédelem nyalhat bele. Valószínűleg az erősítőd nem hitelesített, ezért rátesznek egy alapzajt, hogy ha ellopod így kerüljön ki. Ezért van a nem hitelesített tévéken és telefonokon, illetve PC-n maximum 720p felbontás.
jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ezért nem fizetünk a tartalomért, mert a fizető felhasználókat szopatják. A kalózkodással nincs ilyen probléma és ingyen van.
jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kieg 2-höz: A 2011-es médialejátszóm a mai napig minden 1080p tartalmat lejátszik hálózatról amit a magról leszedek, de a YouTube nem jön be, hibát ír ki, a fizetősökhöz pedig app sincs rá. Szóval erről ennyit.
jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem értem... ha egyszer kifizetem a havi díjat, és az újonnan vásárolt hangrendszeremmel szeretném hallgatni, akkor mi a fene köze van a szolgaltatónak,nhogy én min hallgatom?
jan. 19. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!