Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csak mono-ban szól az...

Miért csak mono-ban szól az FM transmitter?

Figyelt kérdés

A napokban vásároltam egy AlzaPower FM Transmitter F100-as bluetooth transmittert az autóba, viszont arra lettem figyelmes, hogy valamiért mono-ban szól (mindkét oldal szól, csak ugyanaz az információ). Arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e állítani valamit ezeken (manuálban nem találtam semmit), vagy ez ilyen és engedjem el? :)


Előre is köszi!



jan. 23. 10:12
 1/5 bazaltkaroly válasza:

Nézd meg, hogy a telefonodon nincs-e kikapcsolva a sztereó funkció.


Közben megnéztem az Alzán a terméket. Az értékelések között valaki írta, hogy csak monót tud:

[link]

jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen
jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
jan. 23. 10:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha gyenge a vétel, akkor először a stereo megy el.

De lehet, hogy alapból nem tudja.

jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zzzoli ***** válasza:
Nem említi sehol a leírása sem hogy FM stereo. Valószínűleg nem bonyolították túl, csak simán mono, az ára sem arra utal hogy magas műszaki tartalma lenne.
jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!