Van itt olyan aki airpods max-et használ? :)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha esetleg igen, meg írná kérem róla a véleményét? 😁😊 Mik a tapasztalatotok vele így ennyi idő eltelte után s szerintetek érdemes egy első generációs airpods pro-ról váltani? A válaszotok előre is köszönöm! 😊

jan. 24. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem használok, de nagyon rossz döntésnek hangzik.

Csak azért mert Apple nem szabad mindent megvenni.

Sony WH-1000XM5 hozza azt kb. fél áron.

De félreértés ne essék, nem vagyok Apple ellenes, mert telefonból csak iPhone-t vagyok hajlandó venni, de az Airpods Max elég nagy mellényúlás.(talán féláron lenne értelme)

jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
bírom hogy odaírod hogy rossz döntés meg izé hozé mikor soha nem is volt a kezedbe és abszolút nincs róla fogalmad.
jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2.Mondjuk elég sok high-end fejes megfordult a kezeim közül.

Releváns lehet a válasz amit írtam.

jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Attól függ mire használnád a fejhallgatót. Ha csak zene, podcast hallgatásra, film/sorozat nézésre akkor teljesen felesleges a váltás. A 2. generációs Pro sokkal kedvezőbb áron van, és újabb mint a Max. Viszont ha munkára kell, vagy kitudnád használni azt a hangzást ami a Max-nak van, akkor egyértelmű a válasz. Nem tudom hogy ezt a típust ki lehet-e próbálni egy iStyle-ban vagy MediaMarkt-ban. Ha van rá lehetőség, akkor próbáld ki, vagy kérdezz rá.
febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én vagyok a #4-es. Annyit még elfelejtettem hogyha szükséges a 20 óra akku idő, akkor is megérheti.
febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!