Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ebba a podcast felszerelésben...

Ebba a podcast felszerelésben az a sok gombos izé, az pontosan mire jó, mit csinál? Ez feltétlenül kell egy podcasthoz?

Figyelt kérdés
[link]

jan. 27. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az kb. olyan mint egy keverő pult. A különböző hangforrásokat (pl. mikrofon, számítógép stb.) tudod engedéylezni, tiltani. Ezeken lehet egyes gombokra pl. effektet, szignált stb. tenni és elég csak megnyomni és lejátssza stb. stb.
jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez minek? Ez csak élő adáshoz kell akkor, nem? Egy podcastot azért legtöbbször felvesznek előre, és aztán gépen keverheted, nem?
jan. 29. 08:30
 3/5 fmaxy ***** válasza:
Végül is úgyis lehet csinálni. De jó a meglátásod, egy ilyen cucc élőzéshez praktikus (és szükséges). A minőségéről inkább nem beszélnék, nagyon gagyi. Én komolyabb cuccal dolgoztam, két fős esetén: 2db Shure SM7B + 2 db Cloudlifter és egy Zoom H5 felvevő, két mikrofon állvánnyal kiegészítve. Aztán itthon utómunkáztam. Külső helyszíneken vettem fel.
febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként az élő keverést sem értem tljesen. Nézed, hogy a beszélgető felek közül éppen ki nyitja ki a száját, és akkor átkapcsolod? A reakcióideje senkinek nem tökéletes, és egyébként is ezt nem tudná automatikusan csinálni egy program eleve?
febr. 6. 23:28
 5/5 fmaxy ***** válasza:
De igen, viszont az embernek így megvan az élménye. :) A Premier Pro amúgy egész ügyesen multicam-ezik ai segítségével (mármint automatizál)
febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!