Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy gamer laptopot de...

Vettem egy gamer laptopot de néha be akad a kép. Mitől lehet ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Adott egy Asus Nitro 5. Tipusu gamer laptop i5 proci, 1050 nvidia videokartya es 16 giga ram.

Amikor például elindítom a lold fix 180 fps-el megy a játék akadás és lagg nélkül. De van olyan, hogy játék közben egyszer csak körülbelül 5-10 mp-re be akad a kép. Hangot ugyan úgy hallom csak a kép akad be. Mi lehet a baj? GTA RP -ben ugyan ez a probélma. Szerintetek mi lehet a baj?



febr. 18. 17:09
 1/7 A kérdező kommentje:
League of Legends-re gondoltam lol alatt
febr. 18. 17:11
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Melegszik és visszavesz a teljesítményéből amíg vissza nem hűl. Egy laptop hűtése nem valami hatékony, így ez hozzá tartozik.
febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De már az elején is képes ezt csinálni amikor még nem is melegszik fel + laptophűtő van alatta.
febr. 18. 17:34
 4/7 anonim válasza:
78%
a laptophuto az locitrom.
febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Drivert frissíteni? :/
febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

"gamer laptop"

"1050 nvidia videokartya"

Nincs több kérdésem

febr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hőmérsékleteket ellenőrizd.

Pl afterburner.

Wagy készíts egy log-ot hwinfo64-gyel.


Én is egyértelműen a hőmérsékletre gondolnék elsősorban.


A hűtőpad az pedig semmmit sem segít. az az asztalt tartja hűvösen. A laptop belsehébe nem segít több levegőt juttatni. Az a belső ventilátor feladata, ami lehet el van tömődve, vagy a hőpaszta is elöregedhetett annyira. De ezt előbb érdemes ellenőrizni a számokkal.


Ha 80-90 fok felett vannak a hőmérsékletek, akkor probléma van.

febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!