Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen nyomtatót ajánlanátok?

Milyen nyomtatót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egyetemen vagyok gazdasági szakon hallgató. Eldöntöttem, hogy veszek egy nyomtatót, mert nagyon sok az anyag, amit a tanár mond és gépelve könnyebb lenne. Milyen fajta lenne a jó? Nekem elég, ha csak feketében nyomtat.

febr. 19. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Canon Pixma MG2550S erre keress rá

Fekete/Színes nyomtatást is tud, ami bármikor jól jöhet. 15-20ezer forintért remek ár/érték arány

febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak feketét nyomtatsz és lesz olyan, hogy nem nyomtatsz huzamosabb ideig, akkor inkább lézernyomtatót - nem szárad bele a tinta, mint a tintasugarasba.
febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Canon, Hewlett Packard, Xerox, Epson, Brother ezek megbízható márkák, és ahogy előttem írta a kommentelő, lézereset vásárolj.
febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
EPSON mellett szól ha netán tintasugaras, hogy színenként cserélhető a festékpatron. Azaz egy kiürült magenta miatt nem dobsz ki egy 3 színű kazettát, mint a HP-nál.
febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 Mindegyik márkának van színenként cserélhető patronos nyomtatója.

Sőt, a Canon nem problémázik azon sem, ha kevered az eredetit az utángyártottal vagy töltött patronnal. Simán ki tudod nyomni, hogy ne figyelje a patron töltöttségét, nem kell resetelni sem a chipet.

Epsonok nagy része viszont utángyártottal el sem indul.


Vissza a kérdésre: ha sok fekete-fehér anyagot szeretnél nyomtatni, akkor egy monochrome lézer a legjobb választás.

febr. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ehlsütni a "LÉHZERT" !
febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

#1 Persze, ajánlj neki egy olcsó tintás vackot, amivel csak bosszúsága lesz!


Kérdező: Csak és kizárólag LÉZER nyomtatót szabad venni! Sokkal olcsóbb a fajlagos nyomtatási költsége, nem szárad bele a festék (mert por) és sokkal megbízhatóbb, mint a tintás.


Márkából pedig: Brother, Samsung vagy HP (ez utóbbit inkább csak Linuxon javaslom, mert a Windowsos driverek csapnivalók)

febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
7-es: a Canon már régóta piacvezetö minöségben gyárt nyomtatókat, soha semmi gond nincs velük, még az olcsóbb modellekkel sem. Látszik, hogy nagyon nem értesz hozzá.
febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

@8


Alapvetően nem a minőséggel van baj, a tintasugaras technológia igényli, hogy legalább 4-5 oldalt nyomtass havonta, mert beszárad. Viszont a tintasugaras nem alkalmas többszáz oldalas nyomtatásra, lassú és az egy oldalra vetített költség magas. Ami a kérdezőnek kell, azt a mono lézer nyújta a leggazdaságossabban. Igaz maga a nyomtató drággáb, mint a tintasugaras, de ez a különbözet hamar megtérül az olcsóbb oldalankénti költség miatt.


Én a Brother-t tudom javasolni, legtöbbjük Linux alatt is jól működik....

febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!